Kalėdinių mugių šurmuly

Mūsų mokyklos II gimnazijos klasės moksleivių grupė pradėjo Kalėdinį laikotarpį  gerų darbų maratonu. Kuruojant technologijų mokytojai Jolitai, gimnazistai kūrė kalėdines dekoracijas, darė atvirukus, gamino skanėstus.

Jau tapo mūsų gražia kalėdine tradicija sudalyvauti Klaipėdos LCC universiteto organizuojamoje Kalėdinėje mugėje, kuri suburia ne tik jaunimą, bet ir visą miesto bendruomenę kilniam tikslui – skirti auką Klaipėdos nakvynės namų gyventojų Kalėdiniam stalui. Kartu su klasės vadove Neringa ir pavaduotoja ugdymui Asta po mugės grįžome pakilėti.

Taip pat  džiaugiamės neblėstančiu moksleivių entuziazmu, kurie sutiko savo verslumo ir socialinius įgūdžius ugdyti Nidos KTIC „Agila“ surengtoje Kalėdinėje mugėje.