Skaitymo iššūkio dalyvių apdovanojimai Neringos gimnazijoje

Baigėsi visą vasarą vykęs apskričių viešųjų bibliotekų organizuotas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Dalyviai turėjo perskaityti po 5 knygas pagal šias kategorijas:

• knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių;
  • knygą, kurios pavadinime yra skaitmuo;
  • knygą apie gamtą;
  • apie draugystę;
  • eiliuotą knygą.

Šiame iššūkyje aktyviai dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Iššūkį įveikė keturi vaikai.

Spalio 20 d. Neringos gimnazijoje buvo apdovanoti aktyviausi skaitymo iššūkio dalyviai. Jiems buvo įteikti diplomai, firminiai iššūkio skirtukai su prieskoninių augalų sėklomis ir knygos.

Sveikiname laimėtojus:

• Urtę Markuščenko (5 kl.),
  • Megę Samoškaitę (5 kl.),
  • Emą Janulaitytę (3 kl.),
  • Rėjų Didžpetrį (3 kl.).

Paguodos prizai buvo skirti dar dviem mokiniams – Emai Raudytei (3 kl.) ir Faustui Krečiui (3 kl.).

Ačiū visiems, kad buvote kartu ir skaitėte.

Vasara su knyga 5 klasė LaimėtojaiLaimėtojai su kaukėmisApdovanojama Urtė M.Skatymo iššūkis. Megė S.Vasara su knyga 5 klasėSkatymo iššūkio apdovanojimaiApdovanojamas Rėjus

– Informaciją parengė bibliotekininkė Angelė Pocevičienė