Untitled

Š. m. gegužės 14 d. Neringos gimnazijos pradinių klasių mokiniams vyko edukacinis užsiėmimas su Neringos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais. Ugniagesiai priminė mokiniams , kaip elgtis, kad būtų išvengta gaisro  ir ką daryti jam kilus.  Mokiniai ne tik susidomėję klausėsi pareigūnų pasakojimo, bet ir turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti ugniagesių gelbėtojų didelę mašiną, susipažinti su jos vidaus įranga, savo rankomis paliesti ugniagesių gelbėtojų darbe naudojamus įrankius. Edukacija buvo informatyvi ir naudinga mokiniams, jie pagilino savo žinias ir suprato, kaip svarbu būti atsargiems.

Šios edukacinės veiklos metu mokiniai ne tik įgijo žinių apie gaisrininkų profesiją, bet ir patyrė daug džiugių emocijų.

Prevencinė veikla su Neringos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais

NUOTRAUKA 1
NUOTRAUKA 5