Untitled

Kelionė į ,,Energetinių labirintų ir Geometrinių figūrų parką‘‘

Rugsėjo 14 dieną 6-tos klasės mokiniai turėjo geografijos, matematikos, lietuvių kalbos ir fizinio ugdymo pamoką netradicinėje aplinkoje, Plungės rajone ,,Energetinių labirintų ir Geometrinių figūrų parke‘‘. Šią pamoką organizavo geografijos-fizinio ugdymo mokytoja Rita Raugienė, kartu vyko matematikos mokytojas Laimonas Meška ir mokytojos padėjėja Ieva Grigalionienė. Adrijos Baranauskaitės 6 klasės mokinės įspūdžiai. Kelionė autobuse buvo labai linksma. Visi kalbėjosi, žaidė ir tiesiog mėgavosi kelione. Atvykę mes išvydome neapsakomai gražią gamtą, įdomius ir gražius labirintus bei kitas pramogas, tokias kaip batutai, dideli šachmatai ir šaškės, supynės, pulo stalas, mini labirintas, laipynės ir hamakai, kupolai. Svarbiausia pramoga buvo labirintai, jų buvo visokių, vidinės pusiausvyros, norų, vidinio aš, penkių elementų, meilės ir draugystės. Labirintai buvo gana dideli, vienas jų siekė 1,7 km, taigi, kad juos išvaikščioti reikia daug kantrybės. Taip pat turėjome atlikti mokytojų paskirtas užduotis. Po labirintų mes nuvykome į Siberijos apžvalgos bokštą ir Siberijos pelkę. Vėliau nuvykome į piceriją, joje mes skaniai pavalgę išvykome su autobusu atgal į Nidą. Kelionė buvo pilna nuotykių ir paliko labai gerą įspūdį.