Untitled

,,Helovino šaunuolynas’’

Neringos gimnazijos trečiokai atostogas pasitiko kiek netikėtai ir smagiai.

Mokykloje vyko Helovino vakarėlis, kurio metu mokiniai įsikūnijo į pačius baisiausius ir mieliausius personažus.‍♀️

Klasę puošė įvairios dekoracijos. Ant mokyklos durų skraidė vaiduokliai, klasėje ropojo vorai, skeletai☠️. Pamokos vyko įprastu laiku, buvo integruota Helovino tema.

Mokiniai buvo susiskirstę į komandas, kur atliko užduotis. Dienos pabaigoje buvo žiūrimas pats geriausias Helovino filmas „Fokus pokus“. Diena praėjo linksmai!

Mokiniams ši šventė suteikė daug džiaugsmo, dar labiau sustiprino tarpusavio santykius.