Untitled

Penktokų krikštynos

Penktokų krikštynos Penktokų krikštynos Penktokų krikštynos

Šiandien Neringos gimnazijos kieme šventė „Penktokų krikštynos“. Mokiniai priėmė klasės vadovės N. Sadauskienės iššūkį – įrodyti, kad yra verti penktoko vardo. Šiek tiek jaudulio buvo visiems, tačiau po Tele-bim-bam karaoke dainos „Voras“, penktokai atsipalaidavo ir šelmiškai mėgavosi įvairiausių užduočių atlikimu. Pirmoji užduotis buvo savęs pristatymas – nustebinti save ir klasės draugus, pasidalinti savo atliktais gerais darbais šeimai, bendruomenei ar klasės draugams. Širdis džiaugiasi, kad penktokai suvokia kilnių darbų svarbą ir jų naudą. Interaktyvus Kahoot žaidimas „Penktoko iššūkis“ buvo netikėta staigmena. Dalykų mokytojai dar kartą kvietė pasitikrinti savo dalyko žinias, o klasės vadovės paruošti klausimai apie klasės ir gimnazijos gyvenimą: nuo klasės susitarimų iki tvarkos taisyklių, buvo sėkmingai įveikti. Vienas iš atsakingiausių akcentų buvo „Penktoko priesaika“, savo delno įspaudais įprasmino priesaikos žodžius ir tapo pilnaverčiais pagrindinio ugdymo moksleiviais. Klasės nominacijų, „krikšto“ pažymėjimų įteikimas su saldžiomis staigmenomis vainikavo penktokų krikštynas.

Sėkmės mokslo ir žinių pasaulyje, penktokai. Vėjo vėjo vėjo!

5 klasės vadovė Neringa Sadauskienė