DŽIAUGIAMĖS DOVANOMIS IR PADĖKOMIS

Projekto dovanos Padėka

Š.m. rugsėjo 19-23 d. mes pirmą kartą dalyvavome tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė“. Pradinių klasių mokiniams tai buvo įdomi patirtis. Vaikai atidžiai klausėsi latvių pasakos „Vilko popieriai“, ją iliustravo. Aktyviai dalyvavo viktorinoje „Pažintis su kaimynais latviais“. Išmoko žaisti latvių žaidimą „Trys devyni“.

Džiaugiamės, kad mus pasiekė šio projekto partnerių ir rėmėjų dovanos ir padėkos. Nuoširdžiai dėkojame šio tarptautinio projekto organizatoriams, partneriams ir rėmėjams.

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centrasVytauto Didžiojo universitetas

Projekto partneriai: Latvijos Respublikos ambasada LietuvojeLietuvos Respublikos ambasada LatvijojeJonavos rajono savivaldybė , Šiaulių turizmo informacijos centrasBaltų kelias.

Projekto rėmėjai: Kavos DraugasRTTAXSave24Glasses onSapiegos klinika .