unnamed (1)
unnamed (7)
unnamed (4)
unnamed (5)
unnamed (3)
unnamed (2)
unnamed (8)
unnamed (6)
unnamed (10)
unnamed (9)
unnamed (11)
unnamed (13)
unnamed (12)
unnamed (14)
unnamed
unnamed (15)
unnamed (1) unnamed (7) unnamed (4) unnamed (5) unnamed (3) unnamed (2) unnamed (8) unnamed (6) unnamed (10) unnamed (9) unnamed (11) unnamed (13) unnamed (12) unnamed (14) unnamed unnamed (15)
Technologijų pasaulyje nėra vietos kūrybiškumui, tai vyriškos profesijos, darbas tik jauniems ir komunikabiliems, robotai atima žmonių darbus, gamyba yra taršus ir nuobodus darbas – tai tik gajūs mitai, randantys kelią į ne vieno moksleivio mintis jiems renkantis profesiją. XXI amžiaus realybė visai kitokia – įmonės vertina savo darbuotojus, puoselėja aplinką, ieško inovatyvių ir tvarių sprendimų.
Verslas, siekdamas griauti mitus ir suprasdamas, kad talentus reikia pradėti ugdyti dar mokyklos suole, aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose ir noriai atveria duris smalsiems moksleiviams, organizuoja pažintines ekskursijas bei dalyvauja karjeros mugėse.
“Pačiupinėti“, ką dirba žmonės realiose įmonėse mokinius pakvietė „Klaipėda ID“ renginių ciklas „Pirmos pažintys“. Šių metų lapkričio 24 d. mūsų gimnazijos I ir II gimn. klasių mokiniai su karjeros specialiste Inga Vainutiene lankėsi  pramonės įmonėje “Indorama Ventures”, kuri įdomiai pristatė moksleiviams savo veiklas, patirtis ir kas svarbiausia – kvietė mokinius nebijoti mokytis, o stengtis ir jungtis prie jų komandos. Vėliau moksleiviai vyko į Klaipėdos valstybinę kolegiją, klausėsi paskaitos “Ateities variklis”, lankėsi įvairiose dirbtuvėse, o kai kurie net žibančiomis akimis grįžo namo supratę, kad gyvenime yra daug galimybių ir sėkmių…
IMG_4959
IMG_4958
IMG_4971
IMG_4959 IMG_4958 IMG_4971
Šių metų sausio mėn. 24 d.  VSAT Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnę Vestą Flick ir Neringos pasienio užkardos vado pavaduotoją Tomą Kontrimą Neringos gimnazijoje pasitiko mokytoja, karjeros specialistė Inga Vainutienė. VSAT pareigūnai atvyko įteikti apdovanojimus, padėkas ir prizus mokinių piešinių-atvirukų konkurso „Kalėdos pasienyje“ dalyviams.

Šis konkursas tai tik viena priemonė iš daugelio prevencinės programos, kuri buvo patvirtinta Neringos administracijos ir VSAT bendru projektu „Pasienio takas 2022“.

Neringos švietimo įstaigų 1-4 klasių mokiniai nuo lapkričio pradžios iki gruodžio mėn. piešė, kūrė ir pateikė savo darbelius vertinimo komisijai.
Piešiniai-atvirukai buvo vertinami atsižvelgiant į pasienietišką tematiką, jų meniškumą, siužeto originalumą, kompoziciją, ir, žinoma, Kalėdinę nuotaiką.

Prieš pradedant apdovanojimų ceremoniją, mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai konkurso dalyviams padovanojo dainą „Sena“ („La Seine“, iš animacinio filmo „Paryžiaus monstras“), kurią prancūzų kalba atliko Jogailė.

Jauniausiųjų piešėjų – pirmokų – grupėje geriausi pripažinti Neringos gimnazijos 1 klasės mokinio Arono Damulevičiaus, bendraklasių Auksės Šulcaitės ir Liudo Stakausko piešiniai-atvirukai. (Mokytoja Rūta Drabulytė)

Antrokų tarpe komisija geriausiai įvertino ir prizinę I-ąją vietą už piešinį „Laukiame Kalėdų“ skyrė Neringos gimnazijos 2 klasės mokiniui Tumui Kiserauskui, II vieta atiteko Žygiui Beržiniui (piešinys „Kalėdinis parkas pasienyje“) ir už linksmai perteiktą Kalėdinę nuotaiką III vieta – Jokūbui Survilai (piešinys „Kalėdų šokis pasienyje“). Ruošė mokytoja Ramunė Kubiliutė.

Šiemet vertinimo komisijai sunkiausiai buvo išrinkti nugalėtojus trečių klasių mokinių koncentre. Už tematiką devynmetei Liucijai Minderytei skirta I vieta už piešinį „Su artėjančiomis šventėmis, pasieniečiai“, už ryškiausią piešinį-atviruką II vieta apdovanota trečiokė Izabelė Myškina, o trečios prizinės vietos diplomas už gražią kompoziciją įteiktas Vilardui Didžpetriui. (Mokytoja Dalia Andrijauskienė)

Tarp 4 klasių kategorijos mokinių komisijos vienbalsiu pritarimu geriausi darbai buvo pripažinti dešimtmetės Urtės Kriukovės (I vieta), II vieta skirta Kajui Pakalniui ir III vieta –4 klasės mokinei, atvykusiai iš Ukrainos, Mariannai Tomenko.(Mokytoja Agnė Jankauskaitė)

Didžiuojamės tokiomis iniciatyvomis ir draugystėmis.
IMG_4945
IMG_4938
IMG_4947
IMG_4945 IMG_4938 IMG_4947
Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas, todėl svarbu susikurti viziją: kuo jis tikisi tapti ir kokių veiksmų turėtų imtis to siekiant. Dėl šių priežasčių būtina bendrauti su tais, kurie gali padėti, nes reikia galvoti ne tik kaip pagilinti savo žinias, ateities perspektyvas, bet ir kaip tinkamiausiai panaudoti turimus talentus ir atrasti naujus. 🙋‍♂️🙋‍♀️

Todėl aukštųjų mokyklų atstovai buvo pasirengę š. m. sausio 19 d. palengvinti moksleiviui sprendimą, suteikdami vertingų patarimų, kaip surasti savo kelią, taip pat visą reikalingą informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms. 📖📣
Aukštųjų mokyklų mugėje moksleivių laukė vyriausieji stojimo komisijų nariai, universitetų atstovai ir, žinoma, panašiame pasirinkimo kelyje jau buvę ir esamieji studentai.
🗃
Neringos gimnazijos abiturientai nuvykę gavo atsakymus į jiems rūpimus klausimus, pamatė įvairias stojimo į aukštąsias mokyklas galimybes ir perspektyvas. Beliko tik dar labiau sustiprinti savo akademines žinias ir ruoštis tapti STUDENTAIS!!! 🎓
IMG_4489
IMG_4480
IMG_4500
IMG_4502
IMG_4493
IMG_4505
IMG_4510
IMG_4482
IMG_4490
IMG_4499
IMG_4511
IMG_4512
IMG_4514
IMG_4513
IMG_4489 IMG_4480 IMG_4500 IMG_4502 IMG_4493 IMG_4505 IMG_4510 IMG_4482 IMG_4490 IMG_4499 IMG_4511 IMG_4512 IMG_4514 IMG_4513
Verslas, suprasdamas, kad talentus reikia pradėti ugdyti dar mokyklos suole, aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose ir noriai atveria duris smalsiems moksleiviams, organizuoja pažintines ekskursijas bei dalyvauja karjeros mugėse.
“Pačiupinėti“, ką dirba žmonės realiose įmonėse mokinius pakvietė „Klaipėda ID“ renginių ciklas „Pirmos pažintys“. Šių metų lapkričio 24 d. mūsų gimnazijos I ir II gimn. klasių mokiniai su  mokytoja Inga Vainutiene lankėsi  pramonės įmonėje “Indorama Ventures”, kuri įdomiai pristatė moksleiviams savo veiklas, patirtis ir kas svarbiausia – kvietė mokinius nebijoti mokytis, o stengtis ir ateityje jungtis prie jų komandos.  Tokios profesinio ugdymo iniciatyvos padeda mokiniams atrasti sritis, kurios yra ne tik paklausios, bet ir įdomios bei padedančios skleistis vaikų gebėjimams. Vėliau moksleiviai vyko į Klaipėdos valstybinę kolegiją, klausėsi paskaitos “Ateities variklis”, lankėsi įvairiose dirbtuvėse, o kai kurie net žibančiomis akimis grįžo namo supratę, kad gyvenime yra daug galimybių ir sėkmių.

Mobilios komandos vienlapis_2022_pages-to-jpg-0001

Erasmus diena 2022

DSC_0648
IMG-20221128-WA0041
IMG-20221128-WA0025
IMG-20221128-WA0024
DSC_0648 IMG-20221128-WA0041 IMG-20221128-WA0025 IMG-20221128-WA0024

Lapkričio 25 d. – Erasmus diena, skirta vykdomų tarptautinių projektų Neringos gimnazijoje apžvalgai, gerosios patirties sklaidai su gimnazijos bendruomene.

Šį kartą 8, I – IV gimnazijos klasių susitikime – pakilėtos nuotaikos ir simbolinės progos. Skaičiuojame dešimtmetį Erasmus patirčių: apie 150 mokinių, apie 20 pedagogų ir specialistų, kurie prisidėjo prie projektų vykdymo, įgyvendinimo, kuriant daugiakultūrinę pridėtinę vertę mūsų Neringos bendruomenei.

Šių mokslo metų ruduo ypatingas – baigėsi Erasmus projektas „UMBRELLA“. Nemažai iššūkių patyrę dėl pandemijos, veiklos įgyvendintos sėkmingai; dalyviai pasidalino savo patirtimis, nuotykiais ir patarimais su augančiais būsimais erazmiečiais.

IV klasės gimnazistų dalyvavimas vykdomo projekto „Let‘s Go Green!“ mobilumuose Lietuvoje ir Liubline (Lenkijoje) artina jų teisę į alumnų statusą. Tai laida, kuri palieka ryškų įspaudą kuriant eko mokyklos idėją Neringos gimnazijoje. Nuo asmeninės ūgties iki įgytų europietiškų vertybių  gausos rago savo patirtis įprasmins kitose gimnazijos ir ne tik veiklose.

Jauniesiems projekto dalyviams, linkime būti drąsiems ir ryžtis naujiems potyriams – paragavęs, negali sustoti!

Apie paskutinįjį projekto UMBRELLA mobilumą Kroatijoje

Apie paskutinįjį projekto UMBRELLA mobilumą Kroatijoje
Apie paskutinįjį projekto UMBRELLA mobilumą Kroatijoje
Apie paskutinįjį projekto UMBRELLA mobilumą Kroatijoje
Apie paskutinįjį projekto UMBRELLA mobilumą Kroatijoje
Apie paskutinįjį projekto UMBRELLA mobilumą Kroatijoje Apie paskutinįjį projekto UMBRELLA mobilumą Kroatijoje Apie paskutinįjį projekto UMBRELLA mobilumą Kroatijoje Apie paskutinįjį projekto UMBRELLA mobilumą Kroatijoje

2019 metų lapkričio 1 dieną pradėto vykdyti tarptautinio Erasmus+ (KA229) projekto apie meteorologiją – „UMBRELLA“ („Uncovering Meteo Basic Research to Enhance Lifelong Learning Abilities“) partneriai šeštąjį – paskutinįjį – kartą susitiko Kroatijoje 2022 m. rugsėjo 26-30 dienomis. Neringos gimnazijos atstovai – IV gimnazijos klasės mokiniai Gabrielė, Herkus, Naglis, Rapolas, Rokas bei mokytojai Vitalija Ukrinienė ir Laimonas Meška – į susitikimą išvyko siekdami ne tik įgyti naujų patirčių, pažinti Kroatijos kultūrą, bet ir analizuoti klimato kaitos problemas, kartu su projekto partneriais diskutuoti apie tvarų vystymąsi bei sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo naudą.
Pirmoji diena Fran Galovic gimnazijoje Koprivnicos mieste buvo pradėta labai darbingai, projekto dalyviai iš Kroatijos, Ispanijos, Gran Kanarijos, Portugalijos, Rumunijos pristatė pranešimus apie klimato kaitą, meteorologijos sąlygas, Neringos gimnazijos mokiniai (Herkus ir Rokas) analizavo klimato situaciją Neringoje. Antroji dienos pusė buvo skirta fiziniam aktyvui skatinti: dviračiais nukeliauta į kaimo turizmo sodybą, kurioje auginami stručiai ir muflonai, kurioje daug erdvės ir laiko skirta žaidimams, pokalbiams, pažintims, kurioje ragauti tradiciniai kroatų patiekalai.
Antroji Umbrella mobilumo diena Kroatijoje praleista sostinėje Zagrebe. Apsilankymas nacionalinėje radijo ir televizijos stotyje HRT visiems paliko didelį įspūdį, pažintis su kroatams puikiai pažįstamu televizijos veidu – meteorologu ir orų pranešėju Zoran Vakula – suteikė galimybę
sužinoti, kaip kuriamos radijo bei televizijos laidos. Ekskursija po senamiestį pliaupiant lietui idealiai asocijavosi su projekto pavadinimu Umbrella, tačiau Neringos gimnazijos atstovai – ištvermingi, aktyvūs, pasitikintys – lietaus neišsigando, o atidžiai domėjosi Zagrebo istorija. Net ir lietui lyjant nuotaika buvo puiki, visiems buvo suprantama, kad po alinančios vasaros sausros lietus
Kroatijoje yra labai reikalingas.
Trečioji diena Kroatijoje vėl sietina su fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos puoselėjimu: dalyviai, džiaugdamiesi saulėta diena, keliavo Drava upės pakrante, vėliau aktyviai sportavo adrenalino parke Akredus. Išbandytos jėgos žaidžiant "žmonių stalo futbolą", važinėta ekologiškais kartingais, šaudyta į taikinius, rungtyniauta žaidžiant dažasvydį. Visi projekto dalyviai jautėsi laimėję pirmąsias vietas, nes aktyvus laisvalaikis, draugiškos rungtynės – geros nuotaikos šaltinis.
Ketvirtąją Erasmus+ KA 229 Umbrella projekto dieną dalyviai aplankė du muziejus. Muziejuje Durdevace pristatytas filmą apie tai, kaip susikūrė Kroatija, apie fantastinę ir mokslinę šalies kilmę. Muziejaus Hlebine edukatorė dalyvius supažindino su tapybos ant stiklo ("naive art") pradžia, žymiausio šio meno srities atstovo Ivan Generalič kūryba. Visą dieną it iš kibiro pliaupiantis lietus
nuolat priminė, jog esame UMBRELLA projekto dalyviai – skėčiai šiandien visiems buvo labai reikalingi.
O paskutiniąją projekto dieną, apibendrinus patirtis, pristačius paskutiniuosius pranešimus ir kartu pabandžius ieškoti atsakymo į klausimą, kaip kiekvienas galėtume prisidėti prie klimato kaitos pokyčių mažinimo, ne vienas projekto dalyvis parašė jautrius žodžius draugams, su kuriais susipažino dalyvaudamas projekte, mokytojams, kurie skatino dalyvauti ir atsakingai rūpinosi, jog visos veiklos vyktų sklandžiai, koordinatoriams, kurie ėmėsi iniciatyvų suburti žmones, besirūpinančius klimato problemomis. Projektas baigtas, tačiau draugystei visi ištarėme „TAIP“.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+“ KA2 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios informacijos pateikimą ir naudojimą.

Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje

Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje
Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje Neringos gimnazija – tarptautinių patirčių sūkuryje

Spalio 3 – 7 dienomis vyko tarptautinio Erasmus+ projekto “Let’s Go Green!” pirmasis mobilumas Neringos gimnazijoje. Šiame projekte dalyvauja šešių valstybių mokyklos iš Rumunijos (projekto koordinatorius), Italijos, Graikijos, Portugalijos, Lenkijos ir Lietuvos. Prie šio projekto įgyvendinimo prisijungė ne tik jaunieji 8 kl., I – II gimnazijos klasių
moksleiviai, bet gretas papildė ir nauji pedagogai. IV gimn. klasės erazmiečių grupelė dalinosi gerąja patirtimi, kurią įgijo savo ilgametėje Erasmus patirčių kelionėje.
Projekto tikslas – ugdyti tvarų požiūrį apie aplinkosaugą, siekiant užtikrinti geresnes gyvenimo sąlygas ateityje; skatinti jaunąją kartą tapti aktyviais ir atsakingais piliečiais keičiant savo ir aplinkinių gyvenimo būdą.
Šio mobilumo tema – “Judėjimas link švarios ir žiedinės ekonomikos. Greitoji mada. Tvarumas.”  Moksleiviai kūrė vaizdo tinklaraščius ir tinklalaides apie vartotojiškumo problemas, iš arčiau susipažino apie greitosios mados grėsmes ne tik planetai, bet ir žmogaus sveikatai. Dirbtuvių metu, pasitelkdami savo kūrybiškumą ir išradingumą, moksleiviai mokėsi, kaip daiktus ir drabužius prikelti naujam gyvenimui. Savaitės užsiėmimai buvo gausūs kultūrinėmis ir edukacinėmis išvykomis po Kuršių neriją ir Klaipėdos regioną. Veiklos tobulino užsienio kalbų vartojimą, ugdė kūrybiškumą, skaitmeninį raštingumą, bendradarbiavimo ir lyderystės įgūdžius, toleranciją daugiakultūrinei aplinkai.
Nuoširdi padėka gimnazijos bendruomenei už bendrystę, Neringos miesto įstaigoms už bendradarbiavimą ir moksleivių šeimoms, kurios atvėrė savo namų duris projekto dalyviams.

Baltų literatūros savaitė 2022

Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022
Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022 Baltų literatūros savaitė 2022

Tarptautinis mokyklų bibliotekų projektas „Baltų literatūros savaitė / Baltu literaturas needela“, kuriame dalyvauja Lietuvos ir Latvijos mokyklos, kviečia moksleivius ir mokytojus dažniau paimti į rankas kaimyninės šalies rašytojų parašytą knygą, domėtis mus siejančia istorija ir kultūra. Nuo 2017 metų kasmet vykstančio projekto organizatoriai – Jonavos rajono Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro bibliotekininkai, nuo 2018 metų projektas organizuojamas kartus su Vytauto Didžiojo Universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Letonikos centru. Projekto tikslas – skatinti Lietuvos ir Latvijos mokinių pažintį su kaimynine šalimi, stiprinti baltišką tapatybę. Siekiama plėtoti mokinių akiratį, stiprinti komunikacinius ir skaitymo gebėjimus.
„Baltų literatūros savaitė vyksta laiku, kai Lietuvoje ir Latvijoje yra minima Baltų vienybės diena ir rudens lygiadienis, ir Europos kalbų diena – visa tai suteikia puikią progą bendrauti mums visiems pažįstama draugystės kalba.
Neringos gimnazija pirmą kartą dalyvavo Baltų literatūros savaitės renginiuose. Rugsėjo 19- 23 dienomis vyko įvairūs užsiėmimai pradinukams. 1-4 klasių mokiniai daugiau sužinojo apie mūsų kaimynę Latviją, išgirdo latviškos kalbos pavyzdžių, išmoko pasakyti keletą žodžių latviškai. Mokiniai klausėsi latvių pasakos „Vilko popieriai“ ir ją iliustravo savo piešiniais. Buvo organizuota viktorina „Pažintis su kaimynais latviais“. Vaikai prisiminė, kokia yra Latvijos vėliava, susidomėję klausėsi legendos apie Latvijos vėliavos spalvų atsiradimą. Pasikartojo, koks miestas yra Latvijos sostinė, kokios žemės sudaro Latviją, kokia ilgiausia upė, aukščiausias kalnas. Vaikams patiko
legenda apie Latvijos tautinį herojų Lačplėsį. Mokiniai išmoko žaisti ir latvių liaudies žaidimą „Trys devyni“.
Projekto organizatoriai:
Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras: https://www.zeimiai.jonava.lm.lt/naujas/
Vytauto Didžiojo universitetas: https://www.vdu.lt/lt/
   Projekto partneriai:
Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje: https://www.mfa.gov.lv/vilnius/aktualitates
Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje: https://lv.mfa.lt/
Jonavos rajono savivaldybė: https://www.jonava.lt/pradzia
Projekto rėmėjai:
Kavos Draugas, RTTAX, Save24, Glasses on, Sapiegos klinika .

Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje

Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
.jpg
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje .jpg Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje
Rugsėjo 16 – 22 d. visoje Europoje minima judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje.
Šios iniciatyvos tikslas – ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai, žmonių sveikatai, bet ir raginti gyventojus prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.
Skatinant aktyvias veiklas, siekiama išspręsti fizinio aktyvumo, antsvorio ir nutukimo problemas bei gerinti visuomenės tiek fizinę, tiek psichinę gerovę. Minint šią akciją Neringos gimnazijoje, rugsėjo 21 d. fizinio ugdymo mokytojai Rita Raugienė, Viktoras Kriukovas ir mokyklos administracija vykdė žygį: Nida – Vecekrugo kopa – Nida. Judumo savaitės kulminacija – vaišės prie jūros.
Neringos gimnazijos inf.