Naujienos

Gruodžio 17 dieną Juodkrantės skyriaus vaikučius aplankė Kalėdų Senelis! Voveriukai su auklėtojomis parodė šešėlių pasaką „Kalėdų Senelio pirštinė“,  Kiškučiai suvaidino pasaką „Kas kalbėjo Kalėdų naktį“, o Kalėdų Senelis su Emoji Kalėdos personažais, vaikučiais ir tėveliais linksminosi iš širdies! VISI buvo apdovanoti geriausiomis dovanomis. Džiaugiamės, kad šventėje dalyvavo gimnazijos direktorius ir pavaduotoja ugdymui. Dėkojame už dovanas!

Nuotraukos iš kalėdinės popietės čia…


Lietuvos kariuomenei – 100! Ta proga vaikučius aplankė Liudo Stakausko tėvelis Tomas, kuris papasakojo, kaip kariai saugo visų mūsų ramų gyvenimą. Dėkojame už labai įdomų ir emocingą užsiėmimą.

Nuotraukos iš kariuomenės dienos čia…


Atsiliepdami į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams įvertinti kvietimą, pasitikome Tarptautinę Tolerancijos dieną su TOLERANCIJOS RAKTU! Dėkojame gimnazijos socialinei pedagogei metodininkei Indrei, aštuntokėms Monikai ir Gabrielei.

Nuotraukos iš Tolerancijos dienos čia…


Nuo šių mokslo metų pradžios 5-6 metų vaikai sėdi ant gimnastikos kamuolių ugdomosios veiklos metu, valgydami, o jau nuo 4 metų vaikai atlieka mankštos pratimus. Judesių korekcija padeda formuoti taisyklingą vaikų laikyseną, šalinti stuburo iškrypimus, nugaros skausmus, plokščiapėdystę. Vaikams tokia veikla labai patinka.

Nuotraukos iš ugdomosios veiklos čia…


Susitikimas su gydytoja Juodkrantės medicinos punkte. Ką darbe veikia gydytoja?

Nuotraukos iš susitikimo čia…


Trečioji spalio savaitė skirta susipažinimui su darbais ir profesijomis. Su senovės amatais susipažinome Kretingos muziejuje.

Nuotraukos iš išvykos čia…


Spalio 12 dieną dalyvavome draugiškose futboliuko rungtynėse su Nidos darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniais.

Nuotraukos iš rungtynių čia…


Baltijos jūros dieną paminėjome prie Baltijos jūros!

Nuotraukos iš išvykos čia…


Spalio 9 dieną  minėjome Pasaulinę Pašto dieną.

Užsiėmimą 10.00 val. organizavo Liudviko Rėzos kultūros centro specialistai Arūnas ir Aušra.

Nuotraukos iš užsiėmimo čia…


Mokslo ir žinių dienos šventė! Sėkmingų 2018 – 2019 mokslo metų!

Nuotraukos iš renginio čia…