Naujienos

Lapkričio 20 d. 2019 m. Kuršių nerijos nacionaliniame parke – Drugių metai! Šiais mokslo metais Juodkrantės vaikučiai su ugdytojomis pradėjo įgyvendinti emocinio – socialinio ugdymo programą KIMOCHI, kurioje vienas pagrindinis personažas – Vikšrelis. Vikšrelis labai nori, tačiau bijo virsti Drugeliu… Šiandien apie vikšrelių ir drugelių gyvenimą su vaikučiais pasikalbėti atvyko KNNP aplinkosauginio švietimo specialistė ir Kristupo mama Kornelija. Vaikai bendravo, atsakinėjo į klausimus, žaidė, patys pavirto vikšreliais, drugeliais, pasipuošė savo darbo Drugelių karūnomis. Dėkojame Kristupo mamai.

Nuotraukos iš renginio čia…


Spalio 23 d. Į Voveriukų ir Kiškučių Rudenėlio šventę susirinko visas būrys daržovių – Morka raudona, kuriai kiškis pragraužė šoną, pūstas Kopūstas, daržo lysvės Agurkas, storas Pomidoras, visus nudažantis burokine spalva Burokas, Žirnis, Pupa, Moliūgas… Dainelės, mįslės, žaidimai, rateliai, Kiškio surinkti grybai iš miško! Tiek džiaugsmo atneša Rudenėlis! Dėkojame tėveliams už išpuoštus vaikučius, rudenines puokštes, mokytojoms už eilėraščius, daineles, žaidimus. Gražaus, turtingo ir džiaugsmingo rudens!

Nuotraukos iš šventės čia…

Balandžio 10-tą visą dieną Kiškučiai dalyvavo maisto pažinimo ugdymo programoje, įgyvendinant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Neringos savivaldybėje“. Iki pietų lektorė Saulė rodė skaidres ir skaitė paskaitėlę apie sveiką maistą, dėliojo sveiko maisto piramidę, žaidė daržovių pažinimo kamuoliu. Po pietų poilsio vyko praktinė užduotis – sveiko deserto kūrimas ir sveikuoliškų sausainių kepimas bei degustacija. Programoje dalyvavusiems Kiškučiams įteikti pažymėjimai ir praktiškos maisto gaminimui reikalingos dovanėlės.

Nuotraukos iš renginio čia…


Kovo 20-ji – Žemės diena! Juodkrantės skyriaus vaikai pradėjo ruoštis Žemės dienai iš anksto. Vestibiulyje veikia vaikų, tėvelių ir auklėtojų paroda „Naujai atgimę daiktai“. Kovo 19-tą paminėjome šv. Juozapo ir Pempės šventes: žaidėme, dainavome, šokome, su socialine pedagoge Indre kalbėjome apie draugystę,  pasiruošėme plakatus Žemės dienai. Kovo 20-osios ryte iškėlėme Žemės vėliavą, kalbėjomės kaip ir nuo ko reikia Žemę saugoti. Kiškučiai organizavo Žemės budinimo eiseną Juodkrantėje. Mylėkime Žemę, savo gimtinę. Mylėkime žmones, kurie mus augina.

Nuotraukos iš Žemės dienos čia…


Sausio mėnesį Klaipėdos apskrities VPK Neringos PK vyresnysis tyrėjas Nerijus Stankus pakvietė 5-6 metų ugdytinius dalyvauti piešinių konkurse „Ginti, saugoti, padėti“. Konkursui piešinius pateikė ugdytiniai Adelė Darginavičiūtė, Viltė Jenčauskaitė, Auksė Stankutė, Jokūbas Jenčauskas, Vaidilė Venslauskaitė, Urtė Pokonečnaja. Vaidilės Venslauskaitės piešinys buvo pripažintas vienu iš geriausių. Vaidilė apdovanota diplomu ir asmenine dovanėle. O „Kiškučių“ grupėje apsigyveno dar vienas Amsis! Kovo mėnesį ruošiame piešinius tarptautiniam konkursui „Mano mylimiausia pasaka 2019“. Konkurse dalyvauja ugdytiniai nuo 3 metų.

Nuotraukos iš konkurso čia…


Kovo 13 dieną įvyko šventinis rytmetis „Atkurtai Lietuvos Valstybei – 101!“ Džiaugiamės vieni kitais.  Linkime taikos, vienybės ir tarpusavio supratimo!

Nuotraukos iš renginio čia…


Sausio 29 dieną KNNP specialistės Kornelija ir Giedrė kalbėjosi su Juodkrantės vaikučiais apie paukštelių lesinimą žiemą, pasigamino ir pakabino natūralaus maisto kankorėžių lesyklėles.

Visi žinome, kad atėjus žiemai, paukšteliai ir žvėreliai nebeturi maisto. Tačiau, norint jiems padėti, turime žinoti, kaip tai padaryti tinkamai. Paukštelius lesinti galima saulėgrąžų, linų, spygliuočių medžių sėklomis, nesūdytais lašiniais ir duona, bet tik balta, ne juoda! Tinka obuolių skiltelės, virti ryžiai, avižiniai dribsniai.

Nuotraukos iš užsiėmimo čia…


Gruodžio 17 dieną Juodkrantės skyriaus vaikučius aplankė Kalėdų Senelis! Voveriukai su auklėtojomis parodė šešėlių pasaką „Kalėdų Senelio pirštinė“,  Kiškučiai suvaidino pasaką „Kas kalbėjo Kalėdų naktį“, o Kalėdų Senelis su Emoji Kalėdos personažais, vaikučiais ir tėveliais linksminosi iš širdies! VISI buvo apdovanoti geriausiomis dovanomis. Džiaugiamės, kad šventėje dalyvavo gimnazijos direktorius ir pavaduotoja ugdymui. Dėkojame už dovanas!

Nuotraukos iš kalėdinės popietės čia…


Lietuvos kariuomenei – 100! Ta proga vaikučius aplankė Liudo Stakausko tėvelis Tomas, kuris papasakojo, kaip kariai saugo visų mūsų ramų gyvenimą. Dėkojame už labai įdomų ir emocingą užsiėmimą.

Nuotraukos iš kariuomenės dienos čia…


Atsiliepdami į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams įvertinti kvietimą, pasitikome Tarptautinę Tolerancijos dieną su TOLERANCIJOS RAKTU! Dėkojame gimnazijos socialinei pedagogei metodininkei Indrei, aštuntokėms Monikai ir Gabrielei.

Nuotraukos iš Tolerancijos dienos čia…


Nuo šių mokslo metų pradžios 5-6 metų vaikai sėdi ant gimnastikos kamuolių ugdomosios veiklos metu, valgydami, o jau nuo 4 metų vaikai atlieka mankštos pratimus. Judesių korekcija padeda formuoti taisyklingą vaikų laikyseną, šalinti stuburo iškrypimus, nugaros skausmus, plokščiapėdystę. Vaikams tokia veikla labai patinka.

Nuotraukos iš ugdomosios veiklos čia…


Susitikimas su gydytoja Juodkrantės medicinos punkte. Ką darbe veikia gydytoja?

Nuotraukos iš susitikimo čia…


Trečioji spalio savaitė skirta susipažinimui su darbais ir profesijomis. Su senovės amatais susipažinome Kretingos muziejuje.

Nuotraukos iš išvykos čia…


Spalio 12 dieną dalyvavome draugiškose futboliuko rungtynėse su Nidos darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniais.

Nuotraukos iš rungtynių čia…


Baltijos jūros dieną paminėjome prie Baltijos jūros!

Nuotraukos iš išvykos čia…


Spalio 9 dieną  minėjome Pasaulinę Pašto dieną.

Užsiėmimą 10.00 val. organizavo Liudviko Rėzos kultūros centro specialistai Arūnas ir Aušra.

Nuotraukos iš užsiėmimo čia…


Mokslo ir žinių dienos šventė! Sėkmingų 2018 – 2019 mokslo metų!

Nuotraukos iš renginio čia…