25 rugpjūčio, 2021 Komentarų: 0

[URIS id=3022]

Sveikiname Tautvydą Streckį! Jaunuolis pelnė bronzos ženkliuką po beveik visų mokslo metų ir vasaros atostogų sąskaitos triūso. Apdovanojimas įteiktas įspūdingoje DofE ceremonijoje Vilniaus Botanikos sode. Tarptautinė programa mūsų gimnazijoje vykdoma nuo 2018 m., tačiau Tautvydas buvo pirmasis, kuris nepabūgo iššūkių ir sėkmingai įveikė pirmąjį lygį.
Tautvydą, išsikeliant tikslus, konsultavo ir jo veiklas vertino gimnazijos mokytojai ir specialistai. Įgūdžių dalies tikslas buvo mokytis prancūzų kalbos (mok. I. Vainutienė), smagu, kad pradžiamokslio pagrindai, siekiant aukštesnių kalbinių įgūdžių, pasiekti su kaupu. Aktyviai veiklai užsibrėžė didinti atsispaudimų skaičių per tam tikrą laiką ir jam pavyko ( mok. V. Kriukovas). Savanorystės patirties įgijo padedant Neringos miesto senjorui buities darbuose, skiriant laiko jaukiems pašnekesiams apie gyvenimą, aktualijas (soc. pedagogė I. Sadonytė).
Bandomajam ir kvalifikaciniam žygiams įgyvendinti, mūsų gimnazijos DofE žygio vadovė R.Raugienė bendradarbiavo su Gargždų Vaikų ir Jaunimo Laisvalaikio Centro DofE žygio vadovu E. Bukausku, kuris mielai priėmė Tautvydą į savo komandą. Jei bandomojo žygio metu buvo labai linksma, kvalifikacinio, lemiamo, žygio metu nueiti 50 km vykdant tiriamąją veiklą, renkant šiukšles, atliekant tam tikrus skaičiavimus, paruošiant stovyklavietę, be suaugusių pagalbos ir jokių išmaniųjų telefonų, pasak Tautvydo, buvo sunku, bet atslūgus emocijoms – šaunu. Pasak kvalifikacinio žygio vertintojos, Tautvydas pasižymėjo atsakingumu, originaliu sprendimu kuriant stovyklavietę ir komandinės dvasios kūrimu.

Džiaugiamės ir didžiuojamės Tautvydu. Tik į priekį!

Daugiau informacijos apie DofE programą: https://www.dofe.lt

DofE vadovė Neringa Sadauskienė