2 kovo, 2020 Komentarų: 0

Atvira integruota pamoka ,,Pažintis su M.K Čiurlionio asmenybe ir jo kūryba“

Neringos gimnazijos ketvirtokai susipažino su iškilia  M .K. Čiurlionio asmenybe ir jo indėliu Lietuvos kultūroje. Mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos , muzikos ir dailės pamokoje, kurią vedė pradinių klasių mokytoja metodininkė Dalia Andrijauskienė, muzikos mokytoja ekspertė Audronė Buržinskienė ir vyresnysis dailės mokytojas Vilius.Didžpetris

Per muziką vaikai pažino   M. K. Čiurlionį kaip kompozitorių, klausė jo kūrinių, patys atliko liaudies dainą dūdelėmis, per dailę – piešė čiurlioniška tematika, o per literatūrą susipažino su biografijos faktais bei  įgijo žinių apie mažąjį Kastuką  vaikystėje.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Dalia Andrijauskienė

20200212

85043026

85081559

202002121