11 vasario, 2020 Komentarų: 0

Dalyvavimas tarptautiniame piešinių konkurse „Spinduliuojanti taika”

Neringos gimnazijos  antros klasės mokiniai, vadovaujami pradinių klasių mokytojos metodininkės Rovenos Šerpetauskienės, dalyvavo tarptautiniame piešinių konkurse „Spinduliuojanti taika“. Vienuolikos mokinių darbai buvo atrinkti ir išsiųsti į JAV, Floridą „The Radiant Peace Foundation International“ muziejų.

Labiausiai džiaugiamės įvertinimais: Martynos Burkšaitės ir Fausto Krečiaus darbai įvertinti padėkomis ir prizais. Jų darbai eksponuojami muziejuje.  Rugilė Bedalytė, Sandra Rusteikytė, Ema Janulaitytė ir Emilija Žąsinaitė buvo apdovanotos orginaliais padėkos medaliais.

Džiaugiamės kūrybingais ir laisvę mylinčiais Neringos gimnazijos mokiniais.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Rovena Šerpetauskienė

4_1080

5_1080