28 lapkričio, 2022 Komentarų: 0

Erasmus diena 2022

[URIS id=3931]

Lapkričio 25 d. – Erasmus diena, skirta vykdomų tarptautinių projektų Neringos gimnazijoje apžvalgai, gerosios patirties sklaidai su gimnazijos bendruomene.

Šį kartą 8, I – IV gimnazijos klasių susitikime – pakilėtos nuotaikos ir simbolinės progos. Skaičiuojame dešimtmetį Erasmus patirčių: apie 150 mokinių, apie 20 pedagogų ir specialistų, kurie prisidėjo prie projektų vykdymo, įgyvendinimo, kuriant daugiakultūrinę pridėtinę vertę mūsų Neringos bendruomenei.

Šių mokslo metų ruduo ypatingas – baigėsi Erasmus projektas „UMBRELLA“. Nemažai iššūkių patyrę dėl pandemijos, veiklos įgyvendintos sėkmingai; dalyviai pasidalino savo patirtimis, nuotykiais ir patarimais su augančiais būsimais erazmiečiais.

IV klasės gimnazistų dalyvavimas vykdomo projekto „Let‘s Go Green!“ mobilumuose Lietuvoje ir Liubline (Lenkijoje) artina jų teisę į alumnų statusą. Tai laida, kuri palieka ryškų įspaudą kuriant eko mokyklos idėją Neringos gimnazijoje. Nuo asmeninės ūgties iki įgytų europietiškų vertybių  gausos rago savo patirtis įprasmins kitose gimnazijos ir ne tik veiklose.

Jauniesiems projekto dalyviams, linkime būti drąsiems ir ryžtis naujiems potyriams – paragavęs, negali sustoti!