23 kovo, 2017 Komentarų: 0

Frankofonijos diena Neringos gimnazijoje

Nepatikėsite, bet ir Neringoje yra prancūzų kalbos mylėtojų! Neringos gimnazijos neformalaus ugdymo būrelis Frankofonai š. m. kovo mėn. 20 dieną smagiai ir turiningai paminėjo Frankofonijos dieną. Moksleiviai paruošė stendą, visus kvietė į aktų salę pasivaišinti prancūziškais pusryčiais (une bagette – prancūziškas batonas su uogiene) bei pasimokyti prancūzų kalbos, padainuoti, o pertraukų metu mokyklos koridoriuose skambėjo prancūziška muzika. Prancūzų kalbos mylėtojai kvietė pažinti prancūzų kultūrą, literatūrą bei meną. Nors tai tik pirmasis toks renginys Neringos gimnazijoje, labai tikimasi, kad ši graži tradicija tęsis ir kitais metais. Juk meilė prancūzų kalbai neturi ribų…

Prancūzų kalbos mokytoja Inga Vainutienė

Nuotraukos iš renginio čia…