28 balandžio, 2017 Komentarų: 0

Neringos gimnazijos mokiniai dalyvavo 4-jame Lietuvos mokyklų pulo čempionate Kaune

Nuo šių mokslo metų pradžios Neringos gimnazijoje vyksta neformaliojo švietimo būrelio „Pulo ABC“ užsiėmimai. Būreliui vadovauja mokytojas Rolandas Šerpetauskas. Užsiėmimų metu yra susipažįstama su pulu kaip sporto šaka, mokomasi pulo taisyklių, analizuoti ir logiškai mąstyti bei priimti savarankiškus sprendimus, atliekami lavinamieji pratimai ir ruošiamasi Lietuvos mokyklų pulo čempionatui, kuris paprastai vyksta balandžio mėnesį.

Šių metų balandžio 26 dieną Kaune esančiame biliardo klube „Entry“ įvyko 2017 m. metų Lietuvos mokyklų pulo čempionatas. Čempionate dalyvavo mokiniai iš Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Neringos mokyklų. Varžybose žaidėjai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes – progimnazistų ir gimnazistų. Varžybos vyko pagal Pulas-8 (aštuntuko) taisykles. Neringos gimnazija Lietuvos mokyklų pulo čempionate dalyvavo pirmąjį kartą. Gimnazijai atstovavo 9 „Pulo ABC“ būrelio mokiniai: Vilius Andrecas (3 kl.), Marijus Burneika (3 kl.), Domantas Kubilius (3 kl.), Dalius Bukauskas (8 kl.), Dalius Kožemečenko (8 kl.), Vytenis Barila (I gimnazijos kl.), Domas Bešėnas (I gimnazijos kl.), Simas Sagatauskas (I gimnazijos kl.), Justas Spirgys (IV gimnazijos kl.). Progimnazistų grupėje 3 vietą (bronzos medalį) laimėjo Dalius Kožemečenko. Toje pačioje grupėje 5 vietą užėmė Marijus Burneika. Gimnazistų grupėje 13 vietą užėmė Vytenis Barila. Laureatams  vykusioje apdovanojimo ceremonijoje buvo įteikti medaliai.

„Pulo ABC“ būrelio vadovas Rolandas Šerpetauskas

Nuotraukos iš čempionato čia…