22 spalio, 2020 Komentarų: 0

Istorijos projektas „Laiko kapsulė: priešistorė”

5-7 klasių mokiniai, mokydamiesi apie priešistorinius laikus, spalio mėnesį dalyvavo projekte „Laiko kapsulė:priešistorė”. Vaikai bandė pajausti ir perteikti to laikmečio dvasią, sukurdami miniatiūrinę žmonių gyvenamąją aplinką, rūbus, darbo ir medžioklės įrankius. Gilinant žinias, ieškant įkvėpimo šaltinio aplankėme ir Neringos istorijos muziejų, kuriame muziejininkė V. Jonušienė atskleidė daug paslapčių, kylančių iš senųjų akmens amžiaus gyvenviečių Kuršių Nerijoje. Istorijos mokytoja V. Maksevičienė džiūgavo, matydama vaikų entuziazmą ir, kartu su mokiniais, nutarė tęsti šį projektą ateityje. Istorija per potyrius tampa daug suprantamesnė…

 

BeFunky-collage-istorija-1

BeFunky-collage-istorija-2BeFunky-collage-istorija-3BeFunky-collage-istorija-4