29 rugsėjo, 2020 Komentarų: 0

Judumo savaitė

Europos Judumo savaitę Neringos gimnazija vainikavo kasmetiniu žygiu į Vecekrugo kopą. Dviračiais, paspirtukais, riedlentėm ir draugiškai pėstute – visa gimnazijos bendruomenė prisidėjo prie gamtosauginės idėjos puoselėjimo. Kaip smagu ruoštis ir laukti, kada visi mokiniai, mokytojai ir darbuotojai susirinks mokyklos kieme ir pradės maršrutą. Tai ne tik nuostabi galimybė pabūti gamtoje, pasportuoti ir pasigrožėti gamta, bet ir pabendrauti su kitų klasių mokiniais. Būdama dvyliktoke, labai džiaugiuosi, galėdama pabendrauti su mažesniaisiais. Nors ir sunku įveikti 10 km atstumą, gera nuotaika ir puikus oras viską atperka. Žygis užbaigiamas Nidos šiauriniame paplūdimyje, kur, priruošusios vaišių, mūsų laukia mokyklos virėjos. Taip pat mūsų ten laukia ir gamtosauginių mokyklų programos kuratorius Renaldas Rimavičius, kuris mums įteikia žaliąją vėliavą už nuveiktus gamtosauginės veiklos darbus.

a

– Emilija Vaičiūtė