2 spalio, 2024 Komentarų: 0

Knygų ir stalo žaidimų mugė

Rugsėjo 26 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi Terra Publica leidybos namų atstovas Saulius Valužis. Jis, lydimas gimnazijos bibliotekinikės Angelė Pocevičienės, aplankė visų klasių mokinius, supažindino su Terra Publica leidybos namų išleistomis knygomis ir stalo žaidimais, atsižvelgdamas į mokinių amžių, parekomendavo įvairias knygas ir žaidimus. Paragino mokinius apsilankyti knygų ir stalo žaidimų mugėje, kuri vyks rugsėjo 27 dieną gimnazijos aktų salėje.

Susidomėjimas buvo didžiulis. Nuo pat ankstyvo ryto mokiniai rinkosi į aktų salę, apžiūrėjo siūlomas knygas ir žaidimus, rinkosi, ką norėtų įsigyti. Aktyvūs buvo ir mokytojai bei kiti gimnazijos darbuotojai. Nupirkome knygų ir gimnazijos bibliotekai.