11 gruodžio, 2020 Komentarų: 0

[URIS id=2369]

Gruodžio 8–9 dienomis II ir IV gimnazijos klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja metodininke N. Sadauskiene dalyvavo virtualiuose užsiėmimuose su Klaipėdos LCC universiteto atstove Kate Petrikiene. 

Moksleiviai anglų kalba diskutavo apie skirtingų kultūrų vertybes ir jų svarbą jaunam žmogui, jo šeimai, analizavo, kaip išlikti savimi šiandieninėje daugiakultūrinėje aplinkoje. Diskusijos apie panašumus ir skirtumus puoselėjant žiemos švenčių tradicijas Lietuvoje ir pasaulyje sukūrė šventinę nuotaiką. K. Petrikienė taip pat pristatė LCC universitetą, studijų programą, stovyklas moksleiviams.

Moksleiviai džiaugiasi netradicinėmis patirtimis virtualioje aplinkoje, patrauklia pamokos tema bei galimybe tobulinti anglų kalbos įgūdžius.

– Anglų kalbos mokytoja metodininkė Neringa Sadauskienė