14 kovo, 2019 Komentarų: 0

Kurkime Lietuvai kartu!

Šiemet jau 29 kartą Lietuva paminėjo savo nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją. Tai – viena  iškiliausių datų mūsų valstybės kelyje. Ta proga apsijungė visos Neringoje esančios ugdymo įstaigos ir miesto bendruomenei surengė nuostabų koncertą, kuriame šventėme visi kartu.

Susižavėję mokinių ir juos ruošusių pedagogų atsidavimu bei profesionalumu, sveikinimo ir padėkos žodžius tarė Neringos miesto meras Darius Jasaitis, Neringos gimnazijos direktorius Simas Survila, Neringos Meno mokyklos direktorė Rasa Norvilienė, Nidos lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Joana Mažeikienė, Neringos Sporto mokyklos direktorius Norbertas Airošius.

Kiekvieno mūsų kasdien nuveikta prasminga veikla tvirtina gimtosios šalies pamatus. Būdami vieningi, supratingi vienas kito atžvilgiu, išliksime stiprūs ir toliau garsinsime Tėvynę, kuria didžiuosis tiek esamos, tiek ateities kartos.

Kurkime Lietuvai kartu!

Nuotraukos iš renginio čia…