3 gruodžio, 2018 Komentarų: 0

Mūsų penktokai eTwinning dalyviai

Projekto kuratorės Neringos Sadauskienės iniciatyva, buvo pasiūlyta jauniesiems moksleiviams nerti į tarptautinius projektus kitaip – nuotoliniu būdu. Anglų k. mokytoja metodininkė Inga Vainutienė kartu su penktokais yra pirmieji mūsų Neringos gimnazijoje, kurie prisijungė prie eTwinning platformos ir sėkmingai bendradarbiauja su Lenkijos, Makedonijos, Rumunijos  mokyklų bendraamžiais projekte „Bendri pomėgiai tvariai draugystei“  (angl. „Shared Interests Key to Friendship“).

Dvejų mėnesių projekto tikslas – tobulinti anglų kalbos kalbinius įgūdžius, pažinti kitų šalių švietimo sistemą, kultūrą, tradicijas, sportą bei  menus. Mokiniai turi galimybę bendrauti ir neformalioje aplinkoje, taip stiprinant naujų draugysčių saitus. Tikimės, kad šis projektas sustiprins mokinių pilietiškumą, toleranciją skirtingoms kultūroms, praplės savo akiratį, padės įveikti kalbos barjerą bei  mėgausis netradiciniais ugdymosi metodais.