14 gruodžio, 2016 Komentarų: 0

Neringos gimnazijoje stovyklavusių Jūrų skautų įspūdžiai

Nepabūgęs nei lietaus, nei darganos gausus jūrų skautijos „Divytis” narių būrys gruodžio 10-11 d. stovyklavo Nidoje. Daugelis šioje nuostabioje vietoje lankėsi pirmą kartą, tad viskas buvo įdomu. Skautai lankėsi Kuršių nerijos istoriniame muziejuje, Žvejo sodyboje, rašytojo Thomo Manno memorialiniame muziejuje, aplankė saulės laikrodį ant Parnidžio kopos, ieškojo įvairių skulptūrų, o grįžę į svetingai mus priėmusią Neringos gimnaziją, savo žinias pasitikrino dalyvaudami protų mūšyje. Vakaro programą paįvairino legendos apie milžinę Neringą, vaidilutę Birutę, Dangę ir Žvejonę, Jūratę ir Kastytį.

Ankstyvą sekmadienio rytą dešimt skautų ošiant banguotai jūrai davė įžodį.

Ir kaip sakė V. von Humboldtas „Kuršių nerija tokia nuostabi, kad, tiesą sakant, ją būtinai privalu pamatyti lygiai kaip Ispaniją ir Italiją, jei nenori, kad tau sieloje trūktų nuostabaus paveikslo”. Tikimės, kad visų sielose šis nuostabus kampelis tikrai paliko pėdsaką ir jame vėl norėsime apsilankyti.

Nuotraukos iš stovyklos čia…