16 balandžio, 2019 Komentarų: 0

Neringos gimnazijos mokiniai dalyvavo 2019 metų Lietuvos mokyklų pulo čempionate Kaune

Trečius metus Neringos gimnazijoje vyksta neformaliojo švietimo būrelio „Pulo ABC“ užsiėmimai. Būreliui vadovauja mokytojas Rolandas Šerpetauskas. Užsiėmimų metu yra susipažįstama su pulu kaip sporto šaka, mokomasi pulo taisyklių, analizuoti ir logiškai mąstyti bei priimti savarankiškus sprendimus, taip pat atliekami lavinamieji pratimai ir ruošiamasi Lietuvos mokyklų pulo čempionatui, kuris paprastai vyksta balandžio mėnesį.

Šių metų balandžio 10 dieną Kaune, biliardo klube „Arena Billiards“ įvyko 2019 m. metų Lietuvos mokyklų pulo čempionatas. Čempionate dalyvavo mokiniai iš Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių ir Neringos mokyklų. Varžybose žaidėjai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: berniukų (progimnazistų 4 – 8 klasių), berniukų (gimnazistų 9 – 12 klasių) ir mergaičių (bendra grupė). Varžybos vyko pagal Pulas-8 (aštuntuko) taisykles. Neringos gimnazija Lietuvos mokyklų pulo čempionate dalyvavo trečią kartą. Gimnazijai atstovavo 11 „Pulo ABC“ būrelio mokinių: Paulius (4 kl.), Jonas (4 kl.), Marijus (5 kl.), Domantas (5 kl.), Matas (5 kl.), Kristupas (6 kl.), Liepa (6 kl.), Tautvydas (6 kl.), Dalius B. (II g. kl.), Dalius K. (II g. kl.), Vytenis (IV g. kl.). Berniukų (progimnazistų) grupėje 2 vietą (sidabro medalį) laimėjo Kristupas. Mergaičių (bendroje) grupėje 3 vietą (bronzos medalį) laimėjo Liepa. Dėkoju gimnazijos komandai už pasiektus rezultatus Lietuvos mokyklų pulo čempionate.

„Pulo ABC“ būrelio vadovas Rolandas Šerpetauskas

Nuotraukos iš čempionato čia…