27 rugsėjo, 2019 Komentarų: 0

Neringos gimnazijos mokytojų gerosios patirties sklaida tarptautinėje metodinėje praktinėje konferencijoje “Mokykla ateičiai – ugdome atsakingą požiūrį” Gargžų “Minijos” progimnazijoje

Š. m. rugsėjo mėn. 23 d. Neringos gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės Neringa Sadauskienė ir Inga Vainutienė dalyvavo Gargždų „Minijos“ progimnazijoje vykusioje tarptautinėje metodinėje praktinėje konferencijoje „Mokykla ateičiai – ugdome atsakingą požiūrį“, kurį organizavo Klaipėdos rajono švietimo centras. Mokytojos skaitė pranešimą tema „The Growth of Active Citizenship and Sustainable Learning in Neringa Gymnasium“ (liet. k. „Aktyvaus pilietiškumo ir tvaraus mokymo ūgtis Neringos gimnazijoje“).

Mokykla ateičiai  – tai mokykla, kuri mąsto apie ugdymo kokybę ir jos kaitą, būtinybę ugdyti atsakingą, gebantį savarankiškai pasirinkti tinkamas elgesio strategijas, gebantį gyventi darnoje su aplinka, ekologinėmis kompetencijomis pasižymintį asmenį. Tai tausojančio, draugiško santykio su supančiu pasauliu, darnaus ryšio su gamta ir žmonėmis formavimas, vertybinis ir emocinis ugdymas, kurio pagrindą sudaro asmens pasiryžimas veikti ir patys veiksmai.

Konferencijos tikslas buvo skatinti patirtinio ugdymo bei ekologinės savimonės ugdymo tobulinimo galimybių mokykloje patirties sklaidą. Todėl mūsų gimnazijos mokytojos turėjo puikią galimybę pasidalinti gerąja patirtimi ekologinio švietimo, atsakingo požiūrio ir elgesio su aplinka formavimo, patirtinio ugdymo temomis, pasidalino kūrybinėmis idėjomis, pasidžiaugė atliktais darbais bei sėkminga patirtimi pamokose.

IMG_7071

IMG_7080

IMG_7085