29 gegužės, 2024 Komentarų: 0

„Penktokas vienai dienai“

Vakar ketvirtokai turėjo unikalią galimybę pajusti, ką reiškia būti penktoku: kiekvieną pamoką mokėsi vis kitame kabinete su vis kitu mokytoju.

LIETUVIŲ KALBOS pamokoje mokiniai raiškiai skaitė ir nagrinėjo J. Erlicko eilėraštį ,,Mano vasara“. Jie sukūrė vieną (paskutinį) eilėraščio posmelį, jį palygino su poeto eilėraščio pabaiga. Savo darbą iliustravo.

MATEMATIKOS pamokoje ketvirtokai sužinojo apie nematomą matematiką, ieškojo jos elementų ir tas žinias panaudojo mintinam skaičiavimui.

INFORMATIKOS kabinete pasinaudoję MS Word programa kūrė ir užrašė jiems patikusias istorijas. Internete ieškojo nuotraukų ir/ar paveiksliukų ir jais paįvairino savo pasakojimus.

„Aš ir akmens amžius“ – tai ISTORIJOS pamokos tema. Vyko diskusija apie istorinius laikotarpius, Lietuvos priešistorę. Mokiniai naudojosi e-programėle žinių diagnostikai.

GAMTOS IR ŽMOGAUS pamoka vyko gamtoje. Mokiniai susipažino su augmenija naudodamiesi iNaturalist programėle. Prie marių stebėjo paukščius, juos atpažino.

Būsimieji penktokai džiaugėsi naujomis patirtimis, pažintimi su dalykų mokytojais ir nekantriai laukia naujųjų mokslo metų.