29 spalio, 2020 Komentarų: 0

Projektas „Prisimatuok knygą“

[URIS id=2311]

Spalio 6 dieną 5 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja metodininke Audrone Sodiene ir gimnazijos bibliotekininke Angele Pocevičiene pradėjo skaitymo skatinimo projektą „Prisimatuok knygą“. Mokiniams buvo pasiūlyta jų amžių ir pomėgius atitinkančių knygų. Kiekvienas pasirinko po knygą. Pirmoji užduotis buvo apžiūrėti savo knygą, atkreipti dėmesį į knygos viršelį ir parašyti, ką jis „pasakoja“. Mokiniai nurodė savo knygos autorių, pavadinimą, dailininką, leidyklą, išleidimo metus ir puslapių skaičių. Pertraukėlės metu mokiniai minė mįsles. Vėliau garsiai perskaitė savo pasirinktą knygos puslapį. Sutarėme, kad knygą mokiniai perskaitys per rudens atostogas ir pristatys savo klasės draugams

– Bibliotekininkė Angelė Pocevičienė