19 birželio, 2017 Komentarų: 0

Projekto Erasmus + programos KA1 mokymai „ICT for teaching“ Dubline

Š. m. gegužės mėn. 21 – 27 d.  Neringos gimnazijos 3 mokytojai (R. Kubiliutė,  I. Sadonytė,  L. Meška) dalyvavo paskutiniuose projekto Erasmus+ KA1 programos mokymuose. Tai buvo praktiniai mokymai, kaip įtraukti informacines technologijas į mokymo ir ugdymo procesą. Mokytojai buvo mokomi dirbti įvairiomis IKT programomis. Šio projekto mokymai, bendradarbiavimas,  darbas grupėse su kitų šalių pedagogais suteikė mokytojams galimybę patobulinti anglų kalbos žinias,  pasidalinti gerąja darbo patirtimi,  pasisemti naujų,  įdomių, patrauklių idėjų ir metodų.  Lauko projektai ir apsilankymai istorinėse bei kultūrinėse vietose padėjo geriau pažinti Airijos  istoriją ir kultūrą.

Atsisveikinti buvo liūdna, tačiau Neringos gimnazijos pedagogai įgijo naujų patirčių, pažinčių, atveriančių kelius naujiems tarptautiniams projektams.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Ramunė Kubiliutė

Socialinė pedagogė Indrė Sadonytė

Matematikos mokytojas Laimonas Meška

Nuotraukos iš stovyklos čia…