12 rugsėjo, 2019 Komentarų: 0

Projekto „Lyderių laikas 3“ renginys „Atsakomybės ugdymas – bendros pastangos dėl vaiko sėkmės“

Š. m. rugsėjo 10 d. Neringos savivaldybėje vyko mokytojų konferencija (projekto „Lyderių laikas 3“ renginys) – „Atsakomybės ugdymas – bendros pastangos dėl vaiko sėkmės“. Renginio tikslas – socialinio kapitalo stiprinimas dalijantis gerąja patirtimi, įgyta LL3 stažuočių metu, naudojantis savitarpio pagalbos, bendradarbiavimo metodus. Pranešimus konferencijoje skaitė visų Neringos švietimo įstaigų vadovai, taip pat ir Neringos gimnazijos vadovas Simas Survila, kuris pristatė gimnazijos gerąją patirtį bei kvietė visus ir toliau bendradarbiauti ir kurti teigiamą socialinę, emocinę savijautą bendruomenėse. Diskusiją „Projektas įgyvendintas. O kas toliau?“ moderavo Neringos gimnazijos mokytoja Inga Vainutienė. Renginio pabaigoje mokytojai pritarė LL3 projekto idėjos tęstinumui ir buvo įsitikinę, kad lyderiu gali tapti kiekvienas.

Nuotraukos iš renginio čia…