29 spalio, 2020 Komentarų: 0

Skaitymo skatinimo projektas „Rašytojo laiškas“ 3-4 klasių mokiniams

Rugsėjo 23 dieną  3-4 klasių mokiniams prasidėjo skaitymo skatinimo projektas „Rašytojo laiškas“, kuris tęsis iki lapkričio 30 dienos. Gimnazijos bibliotekininkė svečiavosi 3 klasėje ir pranešė, kad gautas jiems skirtas laiškas. Jį parašė rašytojas. Laiške nurodyta, kad klasėje yra sunki dėžė su užrašu „TREČIOKAMS“. Tad jie turi ją surasti. Trečiokai labai apsidžiaugė radę didelę dėžę, pilną knygelių. Kiekvienas mokinys turėjo surasti jam skirtą knygą.  Suradę puolė vartyti savo knygeles, paskaitė jų pradžią ir pasiryžo perskaityti visą knygą,  kurią turės pristatyti savo klasės draugams, sugrįžę po rudens atostogų

Ketvirtokai patys apsilankė gimnazijos bibliotekoje. Perskaitė jiems skirtą rašytojo laišką. Pagal duotas užuominas suprato, kur ieškoti dėžės su užrašu „KETVIRTOKAMS“. Radę išsidalino jiems skirtas knygeles, bandė iš viršelio iliustracijų atspėti, apie ką galėtų būti ši knyga. Perskaičius pasirinktą puslapį buvo sutarta, kad perskaitys visą knygą per rudens atostogas. Kaip ir trečiokai, savo knygą pristatys klasės draugams.

 

Laiškas2Rašytojo laiškas trečiokamsketvirtokai projekteLaiškas 3Bibliotekininkė Angelė Pocevičienė