28 gegužės, 2018 Komentarų: 0

[:lt]Tarptautinė konferencija Paryžiuje[:]

[:lt]

Gegužės 26 dieną anglų kalbos mokytojos metodininkės Neringa Sadauskienė ir Inga Vainutienė dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Paryžiuje (Prancūzijoje), kurią organizavo vienas iš mūsų ilgalaikių tarptautinių Erasmus+ projektų partnerių L. Mechkouk.

Vienas iš konferencijos tikslų – tarptautinio Erasmus+ projekto AC4SL, kurį vykdome jau trečius metus, sklaida tarptautiniu mastu.

Kiti konferencijos pranešėjai savo įžvalgomis  kvietė atkreipti dėmesį į šių dienų aktualijas ugdyme, o svarbiausia – patį vaiką; mintimis dalinosi apie ateities  pedagogines įžvalgas, mokinių emocinio intelekto ugdymą, sėkmingų patirčių pritaikymo galimybes darbe su mokiniais.

Konferencijoje dalyvavo pedagogai iš įvairių Europos ir Skandinavijos šalių. Džiaugiamės galimybe  ne tik pristatyti vykdomo projekto rezultatus bei pasidalinti gerąja patirtimi, bet taip pat pasisemti žinių, užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius bendriems tarptautiniams projektams.

foto Paris 2

foto Paris conference

[:]