Tarptautinis eTwinning projektas „The Best of His Profession“

Besiformuojant vaikų vertybėms, atsiskleidžiant gebėjimams, svarbu juos supažindinti su įvairiomis profesijomis. Ankstyvasis ugdymas karjerai integruotas į projektines veiklas padės plačiau pažinti profesijų pasaulį, atrasti savo polinkius keliaujant skirtingais praeities, dabarties ir ateities laikotarpiais.

Interaktyvios, kūrybinės veiklos orientuotos pagal vaikų amžių ir gebėjimus; integruotos neformalaus ugdymo „English is Fun“ temos ugdo anglų k. kalbinius įgūdžius, skaitmeninius pagrindus naudojant Web2 įrankius.

Partneriai: 7 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos iš Turkijos, Rumunija ir Lietuva.

Trukmė: kovo – gegužės mėn.

Projekto koordinatorė ir vykdytoja: Neringa Sadauskienė, anglų k. mokytoja metodininkė, NU būrelio vadovė.

Projekto vykdytoja: Vida Stonienė, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Įvykdytos ir įgyvendinamos veiklos:

• Logo konkursas
  • Kūrybinės dirbtuvės „Mano svajonių profesija“.
  • Interaktyvus klausimynas apie praeities profesijas.
  • Psichologo profesija iš arčiau: diskusija, bendras dėlionės kūrimas su partneriais.
  • Interaktyvus žaidimas apie praeities profesijas.
  • Dainos „What do you do?“ mokymasis.  Dėmesys gydytojo profesijai.
  • Pažintis su profesijomis vietos regione: žvejo, vairuotojo, virėjo ir pan.
  • Interviu su seneliais ar proseneliais apie jų profesijas.
  • Neformalūs pokalbiai su šeimos nariais apie profesijas, įgūdžių ir gebėjimų svarbą. Veiklų planas koreguojamas atsižvelgiant į vaikų gebėjimus, sėkmes.

eTwinning projektas „The Best of His Profession“

Kiškučių grupės eTwinning kelionė po profesijų pasaulį buvo turininga, inovatyvi ir linksma. Su įvairiausiomis