4 balandžio, 2017 Komentarų: 0

Teisinių žinių konkurso „Temidė” II-asis miesto etapas

Š. m. kovo 29 dieną Neringos gimnazijoje vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ atrankinis etapas, kuriame dalyvavo 4 mokinių komandos iš 8, I – III gimnazijos klasių. Pagrindiniai konkurso tikslai – skatinti jaunimo pilietiškumą bei ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą.  Konkursas prasidėjo nuo komandų prisistatymų, vėliau buvo žaidžiamas protų mūšis, kuriame buvo tikrinama, kaip dalyviai išmano Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį kodeksą, Kelių eismo taisykles bei neseniai priimtąjį Administracinių nusižengimų kodeksą.  Dalyvių pasirodymus bei žinias vertino Neringos gimnazijos direktorius Simas Survila, pavaduotoja ugdymui Vitalija Studencovaitė,  Neringos  policijos komisariato vyriausioji tyrėja Lina Peskovienė ir  vyresnioji  tyrėja Vitalija Jokubynienė. Po intensyvios, teisinių žinių reikalaujančios kovos, konkurso komisija paskelbė nugalėtojus. Jais tapo „Teismu“ pasivadinusi I gimnazijos klasės komanda, kuriai suteikta galimybė atstovauti Neringos gimnaziją III-ajame konkurso etape Klaipėdoje. Antroji liko „Teisingumo tarnų“ komanda iš II gimnazijos klasės, o treti – komanda „Stop“ iš III gimnazijos klasės. Konkurso prizininkai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir diplomais.

Nuotraukos iš konkurso čia…