14 spalio, 2024 Komentarų: 0

Vaikų linija kviečia mokyklas naudotis nemokamu resursu – vaikams aktualios temos

Artėjant Pasaulinei psichikos sveikatos dienai – spalio 10-ajai, Vaikų linija nori su Lietuvos mokyklomis pasidalyti resursu, kuriame galima rasti daug naudingos informacijos vaikams aktualiomis temomis: tiek apie emocinę gerovę, savižalą, nerimo priepuolius, tiek apie pokyčius lytinio brendimo laikotarpiu, iššūkius mokykloje, patyčias, santykius su tėvais ar bendraamžiais ir pan. Tikime, kad ji bus naudinga ruošiantis pamokoms, specialiems pristatymams klasėse, psichikos sveikatos dienos renginiams ar kitoms progoms.

Kviečiame apsilankyti svetainės vaikulinija.lt vaikų savipagalbos skyriuje, kuriame nuolat atnaujinamas turinys įvairiomis vaikams ir paaugliams aktualiomis temomis.

Čia rasite ir tekstinės informacijos, ir video medžiagos. Ji paruošta vaikams suprantama kalba. Aktualios temos parinktos girdint vaikų pokalbius su Vaikų linijos savanoriais telefonu ir internetu, taip pat atsižvelgus į Vaikų linijos Patarėjų komandos (savanoriai paaugliai) nuomonę bei patarimus. Jaunieji patarėjai taip pat dalyvavo kuriant turinį, kalbinant žinomus žmones įvairiomis temomis.

Vaikų linija – įrankis mokytojams, kaip su vaikais kalbėtis jiems aktualiomis temomis