25 kovo, 2024 Komentarų: 0

VIVE LA FRANCOPHONIE!!!

🇱🇹❤️🇫🇷 Kiekvienais metais kovo mėnesį visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, vyksta renginiai, skirti Tarptautinei Frankofonijos dienai paminėti. Šiai tarptautinei datai paminėti skiriamas visas kovo mėnuo atkreipiant dėmesį į prancūzų kalbos ir frankofoniškų šalių kultūros indėlį į pasaulio kultūrą.

Smagu pranešti ir pasidžiaugti, kad Neringos gimnazijoje taip pat turime prancūzų kalbos mylėtojų, kurie iniciatyviai ir šauniai prisideda mokydamiesi prancūzų kalbą!  Šiais metais mūsų šeštokai su prancūzų kalbos mokytoja Inga Vainutiene suorganizavo gražų renginį “Café de Paris”, kuriame dainavo, kalbėjo prancūziškai, bei skleidė tikrą prancūzišką atmosferą pertraukų metu klausydamiesi prancūziškos muzikos ir dalindamiesi skaniomis bagetėmis su uogiene. Taip pat mažieji prancūziukai pasidalino savo kurtu video filmuku apie mūsų gimnaziją.

Džiaugiamės, kad prancūzų kalbos mokymasis klesti ir skleidžia sparnus Neringos gimnazijoje! 🤗🇫🇷

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *