1 kovo, 2022 Komentarų: 0

[URIS id=3515]

Mūsų gimnazijoje neeilinis įvykis – vasario 25 d. vyko Pasaulinės lyderystės konferencija (PLK) jaunimui 2022, kurią koordinavo III gimn. klasės moksleivis Justas Šmulkštys. Anglų k. mokytojos metodininkės N. Sadauskienės iniciatyva po nuotolinio susitikimo su Lyderių komandos atstove jaunimui Lina Saunore ir III gimn. klasės gimnazistais, neliko abejonių šią konferenciją suorganizuoti Neringoje. PLK Lietuvoje vyksta nuo 2010 m. ir ji atstovauja nesavanaudišką lyderystę, kuri yra paremta vertybėmis kaip nuolankumas, atsakingumas, ryžtingumas. Kuo jaunesniame amžiuje yra reikalinga žmones įkvėpti, įgalinti ir padėti išsiugdyti atsakomybės ir savininkystės įgūdį už save ir už kitus.
Integruoti anglų ir lietuvių k. pranešimai tema „Geranoriškumas, vienas kito priėmimas“ kvietė klausytis pasaulinio lygio pranešėjų, tokių kaip Pasaulinio mokslinių tyrimų kartų kinetikos prezidento Jason Dorsey, L'OReal generalinės direktorės bei antreprenerės Jamie Kern Lima, Sarah McCutcheon, Fiona Cochrane ir kitų. Diskusijas grupėse paįvairino komandiniai žaidimai, pašnekesiai prie vaišių stalo pertraukos metu. Pranešimai buvo išties įkvepiantys, o nuotaikingi konferencijos vedėjų Roko Trainausko ir Justo Šmulkščio kvietimai diskutuoti įkvėpė daugiau drąsos dalyvius pasidalinti savo mintimis su kitais.
Ši konferencija tapo puikiu atspirties tašku jaunam žmogui dar kartą susimąstyti apie gero lyderio vertybes, meilės svarbą sau ir kitiems, tikėjimą, svajonių įgyvendinimą ir tikslo siekimą. Viliamės, kad PLK misija ir iniciatyvos skirtos jaunimui įgalins Neringos moksleivius išnaudoti jiems būdingą energiją, kūrybingumą ir lyderystės potencialą įkvepiant ir darant teigiamą įtaką.
Dėkojame Amelijai ir Jogailei už jaukius muzikinius akordus, Gretai ir Ulai už įamžintas renginio akimirkas, Aurelijui už techninę pagalbą, visiems dalyviams ir prisidėjusiems prie konferencijos įgyvendinimo.

Next Post