21 gruodžio, 2021 Komentarų: 0

[URIS id=3414]

Siekdami ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, skatinti vaikų pilietiškumą, mokinių, mokytojų, teisėsaugos, švietimo ir kultūros organizacijų bendradarbiavimą, gerinti Valstybės sienos apsaugos tarnybos įvaizdį bei vadovaudamiesi Neringos administracijos patvirtinta prevencine programa „Pasieniečių takas 2021“, VSAT Pagėgių pasienio rinktinė lapkričio – gruodžio mėn. kvietė Neringos gimnazijos 1-4 klasių mokinius dalyvauti piešinių-atvirukų konkurse „Kalėdos pasienyje“.

Mokiniai gana aktyviai piešė piešinius-atvirukus įsivaizduodami, kokia yra pasieniečio profesija ir jų veikla (tarnyba prie valstybės sienos, ginkluotė, technika, pasieniečių keturkojai pagalbininkai ir kt.) bei siekė labai atsakingą darbą dirbančius pareigūnus pasveikinti šv. Kalėdų proga.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės organizuojamo piešinių-atvirukų konkurso nugalėtojai:

1 klasių kategorijoje skirta I vieta – Žygiui Beržiniui
II vieta – Tumui Kisarauskui
3 klasių kategorijoje skirta I vieta – Urtei Kriukovei

4 klasių kategorijoje skirta I vieta – Sandrai Rusteikytei
II vieta – Emai Janulaitytei
III vieta – Emai Raudytei.

Visi konkurse dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais, laureatams skirti diplomai bei vertingos dovanos, mokinius konkursui paruošusioms mokytojoms (R. Kubiliutė, A. Jankauskaitė, R. Drabulytė) pasieniečiai taip pat nuoširdžiai padėkojo.

Neringos gimnazijos bendruomenė džiaugiasi galėdama bendradarbiauti su VSAT Pagėgių pasienio rinktine.

Neringos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Ukrinienė