24 balandžio, 2024 Komentarų: 0

Didžiuojamės ir sveikiname

Didžiuojamės ir sveikiname Liepą Mizgirytę, sėkmingai įveikus DofE programos bronzos lygį.

The Duke of Edinburgh‘s International Award (DofE) programa – pasaulyje pirmaujanti neformaliojo švietimo programa, skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų ir įgyvendinama daugiau nei 130 pasaulio šalių. Programos esmė – įveikti asmeninius iššūkius, kurie suteiktų praktinių gyvenimiškų ir karjerai naudingų įgūdžių, ugdytų drąsią, atsakingą ir visapusišką asmenybę. Liepa atrado savo stichiją, tad sustoti net nežada. Savęs pažinimas ir įveikti asmeniniai iššūkiai yra pagrindinis apdovanojimas, tarptautinis sertifikatas ir visame pasaulyje atpažįstamas ženklelis – šį apdovanojimą tik įprasmina.

Šventinė apdovanojimų ceremonija vyko birželio 28 d. Vilniaus universiteto botanikos sode.

Liepos palaikymo komanda: gimnazijos direktorius S. Survila, programos vadovė ir koordinatorė N. Sadauskienė ir žygio vadovė R. Raugienė.

Palankaus vėjo, Liepa, toliau įveikiant sidabro ir aukso vertės lygius.