22 spalio, 2018 Komentarų: 0

[:lt]Erasmus+ projekto pirmasis partnerių susitikimas Makedonijoje[:]

[:lt]

Neringos gimnazijoje startavęs tarptautinis Erasmus+ KA2 programos projektas “Efektyvus Visuomenės Pažangos Skatinimas” (A.P.P.S.A.S.A.P.), (2018-1-IT02-KA229-048322_2), š. m. spalio 18-19 dienomis kvietė į pirmąjį tarptautinį projekto partnerių šalių susitikimą Kavadarci mieste, Makedonijoje. Jame Neringos gimnaziją atstovavo, gimnazijos direktorius S. Survila ir  projekto koordinatorė – anglų k. mokytoja metodininkė N. Sadauskienė.

Susitikime dalyvavo partneriai iš Italijos, Rumunijos, Kroatijos, Makedonijos ir Lietuvos. Šio susitikimo metu buvo aptarta dvejų metų projekto koncepcija, veiklos, dalyvių atrankos kriterijai bei mobilumų datos.

Džiaugiamės Neringos gimnazijos tarptautiškumo plėtra, sėkmingo bendradarbiavimo pradžia su naujais partneriais, bei tikime projekto pridėtine nauda ne tik mūsų gimnazijai, bet ir visai Neringos bendruomenei.

Projektas yra finansuojamas iš „Erasmus+” programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

[:]