20 vasario, 2019 Komentarų: 0

Gerosios patirties sklaida Projektų Mugėje 2019

Vasario 19 dieną Neringos gimnazijos projektinės grupės komanda dalyvavo Nacionalinėje švietimo įstaigų projektų parodoje – mini mokymuose „Projektų mugė“, kuri vyko Klaipėdos Gedminų progimnazijoje.

Renginio metu buvo sudarytos galimybės keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Neringos gimnazija pristatė sėkmingai pasibaigusio tarptautinio Erasmus+ eko projektą „AC4SL” ir sukurtus produktus.Stendas sulaukė gausaus lankytojų būrio, kurie žavėjosi projekto ekologine idėja, įgyvendintų veiklų rezultatais bei pridėtine verte projekto tęstinumui. Mūsų moksleiviai taip pat kvietė lankytojus sudalyvauti žaliame konkurse bei laimėti prizus su Neringos gimnazijos atributika.Gimnazijos pedagogai aktyviai dalyvavo mini mokymuose bei kūrybinėse dirbtuvėse, užmezgė naujus bendradarbiavimo ryšius, tuo tarpu mokiniai dalyvavo jiems siūlomuose užsiėmimuose.

Visi grįžome pakylėti ir įkvėpti naujų patirčių naujoms veikloms siekiant kokybiško, įvairiapusiško ugdymo(si) proceso, tarpinstitucinio bendravimo galimybių nacionaliniu bei tarptautiniu lygmeniu.

Mugę organizavo VšĮ „Edukateka“, Klaipėdos Gedminų progimnazija, Švietimo mainų paramos fondas.

Nuotraukų galerija čia …