15 vasario, 2019 Komentarų: 0

Veiklos mūsų bibliotekoje

logotipas_saug_int_savaite

Saugesnio interneto savaitės metu 2-4 klasių mokiniams buvo parodytos istorijos „Bekraštis miškas“ ir „Nauji Anos draugai“, vaikai sužinojo, kaip saugiai elgtis internete, kaip saugoti savo asmens duomenis, sprendė, kaip teisingai pasielgti, pateikė teisingus atsakymus. Buvo organizuoti ir edukaciniai užsiėmimai „Saugių slaptažodžių dirbtuvės“ ir „Nuotraukų skelbimas internete – ką reikia žinoti“. Pradinukai linksmai atliko užduotis: kūrė saugius slaptažodžius, mokėsi, kaip juos prisiminti, segė nuotraukas ant dviejų virvučių, kurias nuotraukas galima būtų skelbti internete – ant vienos virvutės, o kurių negalima – ant kitos. Renginiuose dalyvavo Neringos sav. V.Miliūno viešosios bibliotekos direktorė Dalia Greičiutė. Ji mokiniams padovanojo po lankstinuką „Kurkime geresnį internetą drauge“, palinkėjo saugoti savo asmens duomenis.

Vyresniųjų klasių mokiniams buvo sudarytos galimybės išklausyti diskusijos apie internetines patyčias: „Šiandien Tu – rytoj apie Tave“ su socialinių tinklų influenceriais ir vlogeriais: Viktorija Šaulyte, Edvinu Navicku ir Giedre Valavičiūte internetinės transliacijos.

Bibliotekininkė Angelė Pocevičienė

Nuotraukos iš veiklų čia…