7 vasario, 2020 Komentarų: 0

Neringos gimnazijos atstovas respublikiniame oratorių anglų kalba konkurse

oratoriu_anglu_kalba

Sausio mėn. 30 d. Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje vyko kasmetinis respublikinis 7 – 8 klasių moksleivių anglų kalba konkursas. Šių metų tema buvo „THE CLIMATE CRISIS THAT THREATENS HOMO SAPIENS: WHAT IT IS POSSIBLE TO DO?“ Tema labai aktuali ir Neringos gimnazijai, kadangi čia yra vykdoma daug su gamtos saugojimu susijusių veiklų, todėl 7 klasės moksleivis Tautvydas Streckis puikiai atstovavo mūsų gimnaziją konkurse.

Konkurse iš viso dalyvavo 47 moksleiviai iš 16 Lietuvos miestų. Jaunieji oratoriai vardijo įvairias su klimato kaita susijusias problemas bei siūlė būdus joms išspręsti. Konkursas vyko dviem srautais su atskiromis žiuri. Susumavus rezultatus, paskelbti 6 geriausi kalbėtojai. Visi kiti konkurse dalyvavę mokiniai ir mokytojai gavo padėkas bei atminimo dovanėles. Tautvydas grįžo įgijęs geros patirties ir su dideliu ryžtu dalyvauti konkurse ir kitais metais. Didžiuojamės tavimi, Tautvydai…:)

Moksleivį paruošė ir į konkursą lydėjo anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Vainutienė.

Nuotraukos iš konkurso čia…