4 vasario, 2020 Komentarų: 0

Visame pasaulyje moderni ugdymo priemonė, skirta patiems mažiausiems ir smalsiausiems, jau Neringos gimnazijoje

Vykdant „Inovatyvių priemonių diegimo ugdymo procese“ programą gimnazijos direktoriaus S. Survilos ir spec. pedagogės–logopedės D. Skuodienės iniciatyva Neringos gimnazija įsigijo edukacinių robotų „Bee-bot“ ir „Blue-bot“ komplektus su jiems skirtu priemonių rinkiniu. Pamokų, kurių metu naudojami robotukai, siekis – pagerinti ugdymo turinį ir mokymo procesus, ugdant vaikus, turinčius mokymosi ir ugdymosi sunkumų.

robotai1    robotai2

Bee-bot robotukas – tai moderni ugdymo priemonė, naudojama visame pasaulyje, skirta ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus mokiniams, padedanti ugdyti mokinių kalbinį raštingumą (pasakoti, atpasakoti, kurti), plėsti žinias apie supantį pasaulį, žaismingai mokytis skaičių, skaičiavimo, problemų sprendimo priėmimo.

robotai3

Žaisdami su šiuo spalvingu, interaktyviu, lengvai valdomu ir draugišku mažuoju robotuku, mokiniai ugdo savo socialinius ir kalbos įgūdžius  bendraudami ir žaisdami grupėse.