11 gegužės, 2017 Komentarų: 0

Neringos gimnazijos moksleiviai kalbų stovykloje Anglijoje

Š. m. balandžio mėn. 17 – 26 d. Neringos gimnazijos 10 moksleivių grupė ir 2 mokytojai (I. Vainutienė ir R. Šerpetauskienė) dalyvavo tarptautinėje kalbų stovykloje Consett‘e, Anglijoje. Tai buvo antrus metus besitęsiančio Erasmus+KA2 projekto stovykla, skirta aktyviam užsienio kalbos bei aplinkos saugojimui. Puikiai suorganizuotos veiklos – anglų, prancūzų, italų, graikų, ispanų kalbų pamokos, vaidinimai apie ekologines problemas žemėje, Erasmus projekto dainos įrašai, sportinės rungtys, pažintis su Consett‘o akademija, įvairiais žmonėmis bei įvairios kūrybinės užduotys iš antrinių žaliavų stovykloje suteikė moksleiviams  galimybę geriau pažinti kitas Europos šalis, jų kultūrą, bendrauti su kitais vaikais angliškai bei svarbiausia – susirasti draugų. Stovyklos metu  moksleiviai lankėsi Durham‘e bei Edinburgh‘e, buvo šiltai priimti Durham‘o miesto mero bei tarybos narių, lankėsi ir Consett‘o akademijoje, kurioje dalyvavo įvairiose inovatyviose praktinėse užduotyse.

Ši stovykla pakeitė moksleivių požiūrį į pasaulį, skirtingas kultūras ir dar įvairesnius žmones, patobulino jų anglų kalbos gebėjimus, o mokytojai džiaugiasi patikrinę save už savo klasės durų…

Neringos gimnazijos anglų k. vyr. mokytoja Inga Vainutienė

Nuotraukos iš stovyklos čia…