12 gegužės, 2017 Komentarų: 0

Respublikinis anglų kalbos konkursas

Norime pasidžiaugti mūsų gimnazijos I g klasės moksleive GUSTE VORSAITE, kuri š. m. gegužės mėn. 5 – 6 dienomis dalyvavo respublikiniame anglų kalbos (9 – 10 klasių) konkurse Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Į konkursą atvykę anglų kalbą mėgstantys moksleiviai iš visos Lietuvos dalyvavo įvairiose rašymo, kalbėjimo bei komandinėse užduotyse, kuriose atskleidė anglų kalbos gebėjimus, originalumą bei savo išskirtinumą. Gustė džiaugiasi, kad galėjo save patikrinti, įvertinti savo gebėjimus, įgyti naujos patirties bei išsikėlė sau iššūkį sudalyvauti tame konkurse kitais metais. Tad linkime Gustei ir toliau „nardyti“ anglų kalbos labirintuose. Mokinę paruošė anglų kalbos vyr. mokytoja Inga Vainutienė.

Nuotraukos iš konkurso čia…