23 gruodžio, 2020 Komentarų: 0

Neringos mokinių pasiekimai informatikos ir informatinio mąstymo konkurse

Neringos gimnazijos mokiniai lapkričio – gruodžio mėn. vykusiame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ pasiekė puikių rezultatų. Konkurse dalyvavo virš 32000 Lietuvos mokinių iš 379 mokyklų.

Tarp 10 proc. geriausiai išsprendusių konkurso užduotis Lietuvoje savo grupėje:

Augustė Bagdonaitė, IV g. kl.

Dominykas Čičiūnas, IV g. kl.

Dalius Bukauskas, IV g. kl. (taip pat tarp 33 geriausiai išsprendusių Lietuvos abiturientų)

Silvija Kisieliūtė, 8 kl.

Pijus Jegorovas, 8 kl.

Adria Baranauskaitė, 5 kl.

10 – 20 proc. geriausiai išsprendusiųjų:

Dalius Kožemečenko, IV g. kl.

Nojus Valančius, I g. kl.

Mariya Shramkova, 6 kl.

Aistė Jasiukaitytė, 6 kl.

Tauras Kisarauskas, 5 kl.

Mokiniams sudarome galimybes išbandyti įvairias tarpklasinėse IT iniciatyvose Classroom aplinkoje. Mokiniai mokosi apie dirbtinį intelektą, spręsti programavimo iššūkius, įveikti minecraft iššūkius ir modeliuoti kalėdinius žaisliukus naudojant 3D technologiją. Sausį stiprinsime mokinių gebėjimus jungti 3D modeliavimą ir programavimą. „Džiaugiamės mokiniams sudarydami vis įvairesnes galimybes tobulinti savo skaitmeninio raštingumo gebėjimus, kurie vėliau padės aktyviai dalyvauti visuomenėje sprendžiant įvairiausio sudėtingumo klausimus.“ teigia N. Airošius, Neringos gimnazijos IT mokytojas ekspertas.

– Informacinių technologijų mokytojas ekspertas Norbertas Airošius