12 gegužės, 2017 Komentarų: 0

Paskutinis projekto Erasmus+ KA2 programos „Innovative Technologies for Active Language Class” susitikimas Neringoje

Projektas „Inovativių technologijų taikymas siekiant aktyvaus kalbų mokymo“ Neringos gimnazijoje vykdomas jau nuo 2014 m. Per trejus projekto vykdymo metus nuveikta daugybė darbų: paruoštos interaktyvios bei inovatyvios pamokos, prezentacijos, buvo sukurta Erasmus+ erdvė, skatinama mokinių mokymosi motyvacija, vykdomi vizitai bei mokomosios stovyklos į kitas užsienio valstybes.

Š.m. gegužės 15 – 20 dienomis Neringos gimnazijoje vyks paskutinis projekto partnerių susitikimas, kurio metu bus aptarti projekto rezultatai bei pristatytos veiklos.

 

Maloniai kviečiame š.m. gegužės 18 d. 1700 val. į Neringos gimnazijos aktų salę visus norinčius pamatyti, padiskutuoti ir išgirsti apie vykusį projektą.