18 sausio, 2017 Komentarų: 0

Svečiuose patriotinės akcijos „Misija Sibiras’16” dalyviai

Šių metų sausio 13 – ąją dieną Neringos gimnazijoje lankėsi „Misija Sibiras’16” vadovas Arnoldas Fokas ir “Misija Sibiras’11” dalyvė Miglė Satkauskaitė. Tūkstančiai nukeliautų kilometrų, ilgos dienos ir naktys kelionėje, gyvas prisilietimas prie istorijos ir praeities – tokia projekto dalyvių misija. Kiekvienais metais ekspedicijos lankomos vietovės keičiasi, bet tikslas išlieka toks pats – pagerbti už tūkstančių kilometrų amžinojo poilsio atgulusių tautiečių atminimą. Tai nelengva užduotis, tačiau, pasak „Misija Sibiras“ dalyvių, ryžtas ir užsidegimas paverčia šį projektą ne tik dviejų savaičių patirtimi Sibire, bet ilgalaike misija, kuomet net grįžus į Lietuvą toliau yra tęsiami darbai, o įgyta patirtis perduodama susitikimų su skirtingomis bendruomenėmis ir pristatymų metu. „Misija Sibiras” dalyviai šiltu žodžiu paminėjo ir Neringos gimnazijos absolventą Manvydą Džiaugį, kuris dalyvavo šioje misijoje 2010 metais.

Nuotraukos iš renginio čia…