18 sausio, 2017 Komentarų: 0

Laisvės gynėjų dienos minėjimas Neringos gimnazijoje

Sausio 13 -oji – Lietuvos laisvės gynėjų diena buvo gražiai paminėta Neringos gimnazijoje. Ryte languose sužibusios bei šalia stendo sustatytos žvakelės visiems priminė šios dienos reikšmę.

„Sausio 13-oji šiandien yra didesnė ir platesnė net už dideles minias, kurios gynė Televizijos bokštą, Lietuvos televiziją ir Lietuvos Parlamentą. Ji teisėtai tapo visos Lietuvos valstybės ir visos tautos data. Tai puikus pavyzdys, įrodantis, kad mes, lietuviai, jei tik labai norime, galime padaryti viską, net tai, kas atrodė beveik neįmanoma”,- taip kalbėjo per iškilmingą minėjimą istorijos mokytojas Mindaugas Janukonis. Laisvės dienos paminėjimas buvo simboliškai pabaigtas E.Masytės daina „Laisvė”.

Ačiū už nuotraukas mokytojai Daliai Andrijauskienei ir Vasily Shramkov.

Nuotraukos iš renginio čia…