19 rugsėjo, 2017 Komentarų: 0

Ugdymo karjerai informacinė, patyriminė išvyka į tarptautinių studijų forumą Klaipėdoje

Rugsėjo 14 dieną  II-IV gimnazijos klasių moksleiviai dalyvavo pirmą kartą Lietuvoje vykusiame tarptautinių studijų forume „Study The World“, kurį organizavo kalbų mokykla AMES (American English School) Klaipėdoje.

Gimnazistai turėjo galimybę ne tik klausytis pranešimų apie tarptautinius anglų kalbos egzaminus:  IELTS, PTE, motyvacinio laiško, verto milijono, rašymą; akademines programas užsienyje bei Klaipėdos moksleivių patirtis,  bet taip pat pabendrauti su užsienio mokslo įstaigų atstovais bei ekspertais iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos, JAV, Kanados, sužinoti, kaip pasiruošti stojamiesiems, gauti stipendijas.

Šio forumo dėka mūsų gimnazistai patobulino anglų kalbos bendravimo įgūdžius, sužinojo atsakymus į jiems aktualius klausimus dėl studijų bei padėjo atsirinkti tai, kas jiems labiausiai tinka.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Neringa Sadauskienė

Nuotraukos iš forumo čia…