30 sausio, 2023 Komentarų: 0

Verslas, suprasdamas, kad talentus reikia pradėti ugdyti dar mokyklos suole, aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose ir noriai atveria duris smalsiems moksleiviams, organizuoja pažintines ekskursijas bei dalyvauja karjeros mugėse.

[URIS id=4013]
Verslas, suprasdamas, kad talentus reikia pradėti ugdyti dar mokyklos suole, aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose ir noriai atveria duris smalsiems moksleiviams, organizuoja pažintines ekskursijas bei dalyvauja karjeros mugėse.
“Pačiupinėti“, ką dirba žmonės realiose įmonėse mokinius pakvietė „Klaipėda ID“ renginių ciklas „Pirmos pažintys“. Šių metų lapkričio 24 d. mūsų gimnazijos I ir II gimn. klasių mokiniai su  mokytoja Inga Vainutiene lankėsi  pramonės įmonėje “Indorama Ventures”, kuri įdomiai pristatė moksleiviams savo veiklas, patirtis ir kas svarbiausia – kvietė mokinius nebijoti mokytis, o stengtis ir ateityje jungtis prie jų komandos.  Tokios profesinio ugdymo iniciatyvos padeda mokiniams atrasti sritis, kurios yra ne tik paklausios, bet ir įdomios bei padedančios skleistis vaikų gebėjimams. Vėliau moksleiviai vyko į Klaipėdos valstybinę kolegiją, klausėsi paskaitos “Ateities variklis”, lankėsi įvairiose dirbtuvėse, o kai kurie net žibančiomis akimis grįžo namo supratę, kad gyvenime yra daug galimybių ir sėkmių.